başlıksız olsun bu

Sabah 9da uyandım 12 saat uyumuş bir insan olarak. Dinlenmiş olmam gerekirken alışık olmayan bünyeye tuhaf gelmiş olsa gerek, iyice yorulmuş olarak uyandım. Hastalıktan kalma öksürükler de kronikleşti galiba iyice. Ve geçmek bilmeyen bir baş ağrısı. Arkadaşım sınav öncesi 1-2 saat uyuma kararıyla uyandığım vakitte uyumaya karar verdi. Klasik bir sınav dönemi günü gibi duruyor. Bütün gün dizi izleyip öyle takıldım odada. Arada sınava gidip gelip uyudu o falan. Sevgilisi tüm gün uyudu hatta az evvel cumartesi gecesi dışarı çıkıcaz diye uyandırmayı başardık.

Final dönemi, cumartesi gecesi sorunsalı. Salı günü bir adet make-up ım var. Eh sınavdan önce 3 gün varsa bu bir fırsattır çıkıp genç olduğumuzu hatırlamak lazım.

Facebookumu kapattım bakalım ne kadar kapalı kalacak. Kapatmalıydım çünkü gördüğüm bazı şeyler canımı sıkmaya başlamıştı. Böylesi daha huzurlu. Yüzleşmek sorunlarla bazı durumlarda tarzım olmamaya başladı. Bu yeni bir durum. Kaçış insanı mı oluyorum şimdi de =) Behlül kaçardan sonra oldu bunlar haha =P
Ben yoluma bakarım, kalanlar yansın derdine hıh!
Neyse, mutluyum galiba. Böyle tuhaf bir huzur, atalet duygusu falan. Son 2-3 gece dolunay vardı dengem şaşmıştı. İyiyim iyiii..evet iyi (kendimi ikna ettim şu dakika iyi olduğuma).

Yaklaşan bir olaylar var, seziyorum. Bakalım neler olacak =D
We’ll see…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir