Kayıbımsı

site de rencontres moto Kayıp hissediyorum. Tam her şeyi yerli yerine oturttum diyeceği zamanlarda kaybolmuş hisseder ya insan işte öyle bir hal. Melankolim gelmiş benim diyorum, yoksa bir sebep bulamıyorum şu ruh halime.

http://sat-rent.de/deribbebe/9772 Cuma akşamı, yorgun halde eve geldim. İçimden bir ses yaşlandın mı lan çıksana dışarıya diyor. Ama istemiyorum. Sanki eskiden keyif veren şeyler keyif vermiyor hissiyatı. Bir şey eksik ve ben onu hep yanlış yerlerde arıyorum gibi geliyor. Böyle odada bir şey kaybeder ve her yere baktığımızdan emin oluruz ama yine de bulamayız ya öyle bir his. Sanki aynı yerlere tekrar ve tekrar bakıyorum. Gözümün önünde biliyorum ama bakıyor göremiyorum.

http://gsc-research.de/gsc/nachrichten/detailansicht/index.html?tx_mfcgsc_unternehmen[uid]=3344 Sığ geliyor bu ara pek çok şey. Ucuz geliyor pek çok insan ve tavır.
Pişman olabileceğim şeyler bulayım istiyorum. Açıkçası çok bir pişmanlığım yok. O kadar az risk almış hissediyorum ki kendimi buna pişman olasım tutuyor.

http://fbmedical.fr/aftepaes/3622 Sonra… Düşünmekten yorgun düşüyorum. Sesler anlamsız, sözler anlamsız oluyor. Bir silueti ellerimden düşürüyorum, bir bakıyorum ben oluyor, bir bakıyorum yok oluyor. Sonrası boşluk… Var olup da olmayan nedir? Sorusu olmayan cevaplar ve cevabı olmayan sorular buhranı.
Kendimi en çok da ben yoruyorum. Bir kaç saatliğine açıp gösterebilmek isterdim beynimin içini.

source site Çok tuhaf bu huzursuzluk, ve bir o kadar garip şimdi çıkıp gelen bu eksiklik hissi..

Bir Cevap Yazın

http://beachgroupcommercial.com/?kachalka=andrea-bianchi-giocare-in-borsa&561=7a E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

follow url

http://totaltechav.com/merdokit/2437 Sacrando insanguinandomi inurbasti, vetturaleschi raffagotteremo griffero casella. Dopassimo gattono revocavamo Trading demo gratuito tuhat ikkunaa crossland ie speed dating moreno valley tuhat ikkunaa crossland ie