LoL

http://fbmedical.fr/aftepaes/1389 Ne desem bilemiyorum…:S League of Legends oynamaya başladım. Ve bağımlı oldum sanırım. Herşeyi erteleyip hep ‘ay bir el oynayıp bırakırım’ deyip saatlerce sabahlara kadar oyun oynuyorum. Allah sonumu hayır etsin!!!!

watch Kendim oynadığım yetmiyormuş gibi zavallı arkadaşlarıma da bulaştırdım. Hayır hepimizin sınavları beter olursa kendimi kötü hissedeceğim. Şu iki hafta bırakmanın bir yolunu bulmam gerekiyor.

get link Ya ama nasıl güzel bir şeydir oyun oynamak. Böyle hiçbir şey düşünmüyor ya hani insan işte olay budur diyorsunuz. Dizi izlerken, kitap okurken, ders çalışırken ne bileyim başka şeylerde birşeye takılıysa kafanız durup hatırlarsınız. Oyunda böyle bir imkan yok. Ordan oraya koş, şunu öldür, öldürülünce item kas falan derken düşünmeye vakit yok. Nimettt resmen nimettt 🙂

http://ferienportugal.net/?depofur=frau-sucht-mann-germersheim&987=6d Şu saate kadar yine oynadım. Ders ne olacak? Yazılacak rapor var, cuma günü iki sınav var, salı şirkete gidilecek… Ve ben hala oyun oynamak istiyorum.
Hadi dursun zaman n’ooolur yaaaa =P

Bir Cevap Yazın

the hook up generation only exists E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Freelancers union insurance address

enter

http://captainaugust.com/?koooas=grafici-a-candela-per-opzioni-digitali&c10=9b

http://www.visionarywebsite.com/?kiolsa=trading-binary-game-flash&8fc=81

biblical dating podcast

remedio arcoxia 90mg para que serve

glycomet 0.5mg high